Кращі курси підготовки до ЗНО

НОВА СТРАТЕГІЯ НАВЧАННЯ

Готові до Ефективної Роботи на Курсах Підготовки до Складання Тестів ЗНО - і Неминуче Відмінно Скласти Вступні Іспити з Математики, Української  Мови і Літератури, Побачити Себе Студентом ВНЗ?

Досі не було програми, яка могла б крок за кроком просто і доступно на он лайн заняттях по скайпу гаранто­вано підготувати вас до успішної здачі іспитів ЗНО. Підготовка до ЗНО з української мови, української літератури, до зно з математики - Легко! о­вить вас к успешной сдаче экзаменов ВНО (ЗНО).

СПРОБУЙТЕ!

Ми навчимо Вас

і Ви обов'язково станете студентом!

ЯК ВЧИТИСЯ НА 12 БАЛІВ,

вирішувати складні завдання, писати грамотно,

вільно спілкуватися іноземною мовою,

легко і впевнено скласти ЗНО?

Це складна, але  розв'язувана задача.
Шкільна програма складна і не завжди зрозуміла.

Зізнайтеся собі, що ваші діти:

 • Бояться контрольних робіт з математики, української ,
 • Не хочуть довго готуватися до тестування ЗНО ,
 • Не впевнені в тому, що отримають прохідний бал ,
 • Не можуть знайти хорошого репетитора з математики, української мови та літератури,
 • Витрачає багато часу на дорогу на додаткові заняття.

Хвилиночку ..... знайте, навчити можна всіх.

Хватит бездействовать,
надеяться на школьных учителей
и рисковать будущим своего ребенка!

Дуже багато залежить від грамотного,
знаючого репетитора зно

 

Якщо ви дійсно хочете,

щоб ваша дитина могла:

Пропонуємо простий та дієвий спосіб:
– пропонуємо навчання в он лайн школі «Иланта»

У школі

 

 

ДИВОВИЖНО, 
але тільки у нас вони і починають вчитися;

 

КРОК ЗА КРОКОМ діти стають все більш і більш впевненими 
в своїх знаннях і в собі, розуміють програму, стають кращими 
в класі, призерами олімпіад, успішно і легко здають ЗНО;

 

 

У нашій школі знаходять друзів, теплу атмосферу, добре, 
любляче і професійне ставлення вчителів-репетиторів.

У школі - тільки авторські методики дистанційного навчання та підготовки до складання тестів ЗНО

З нами Ваша дитина:

 • отримає справжні знання;
 • буде відмінно вчитися;
 • впевнено складе тести ЗНО.

І це лише початок!

Наша  школа – міцний фундамент майбутнього успіху.

 • Дистанційна підготовка до ЗНО, курси ЗНО;
 • Готові домашні завдання (навчимо виконувати);
 • Досвідчені репетитори ЗНО; ;

Займайтеся усіма предметами у нас.

КУРС ОНЛАЙН НАВЧАННЯ і ВіДЕОУРОКіВ

и обираєте зручний для Вас час і займаєтеся вдома; Для кожного складається індивідуальна програма навчання; Замовлені відеоуроки Ви зможете переглянути в зручний час; У нас кілька пропозицій з оплати занять, одне з них зацікавить Вас.
програма  мінімум
Курс відео-уроків;
Залишити заявку
програма стандарт
Заняття по скайпу в групі 3-5 осіб 500 грн. у міс.
500 грн. у міс.
Залишити заявку
програма максимум
Індивідуальні заняття по скайпу від 90 хв.
120 грн. занятие
Залишити заявку
 

Ми

Наша школа унікальна педагогічним складом і добрими традиціями 
Кожен викладач має багаторічний досвід репетиторства 
і не скутий рамками догм, знає всі секрети навчання і бажає їх розкрити.

Методика проста, ефективна, перевірена на практиці

 • Ми живемо вашими дітьми, працюємо з задоволенням.
 • Учні відчувають себе в колективі значущими і улюбленими.
 • Школа знана унікальними методиками 
  і доступним поясненням.

У нас:

  Заняття не обмежені астрономічними
або академічними годинами - ми вчимо до повного розуміння матеріалу
Крок за кроком наші учні стають кращими в школі.
  Зближує і атмосфера уроку, і аромат тільки що випеченого традиційного домашнього пирога.
  Проводяться майстер-класи для молодих вчителів.

Ми любимо свою справу !!!

Ми цінуємо ваш час і допомагаємо економити.

23.06.2014

Алексей Черненков*id42163973

Олексій Черненков

Я прийшов в школу Іланта в 8 класі в 2011 році. На той момент я ніколи не відвідував репетиторів і не знав, як буде проходити перше заняття. Моя успішність залишала бажати кращого. З математикою я зовсім «не дружив», хоча й намагався в ній розібратися. Після занять з математики з Наталією Володимирівною я зрозумів, що мені став цікавий предмет. Оцінки також стали кращими. Щоразу я приходив на заняття і був здивований атмосферою. Атмосфера, можна сказати, була і «сімейна», і «робоча» ...

22.06.2014

Инна Иванова*id221324838

Інна Іванова

Хочу висловити подяку Ірині Вадимівні за підготовку до українського зно! Рік навчання я пройшов легко і невимушено, і навіть найважчі моменти виявилися простими і зрозумілими. Завдяки навчанню в Центрі я змогла скласти тестування на 187 балів і зараз навчаюся на бюджеті в ДонНУ на кафедрі ІБ. Величезне спасибі за Ваше терпіння та підтримку !!! :)

19.06.2014

Аня Левасова*levarar

Аня Левасова

Дізналася про школу Іланта зовсім випадково! У мене були проблеми з вищою математикою (не склала іспит за перший курс). Мені порадили школу Іланта. За тиждень інтенсивних занять з математики (дуже інтенсивних!) Підготувалася так, що до біса здивувала математика в університеті і успішно склала іспит.

19.06.2014

Диана

Діана

Я займалася з багатьма різними репетиторами і в різних центрах, і на дому (є з чим порівнювати). Але таких глибоких знань, як тут мені не змогли дати ніде! ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ роботі викладачів, завдяки яким я дуже навіть непогано підготувалася і склала ЗНО (враховуючи те, що моя підготовка проходила в стислі терміни :)). Тепер учуся в ДонНУ на бюджеті !!!!

19.06.2014

Курусь Таня

Курусь Таня

Послугами центру дуже задоволена. Я займалася українською мовою і літературою з Іриною Вадимівною. Заняття завжди проходили цікаво і насичено. За кілька місяців я підтягла свої знання та підготувалася до ЗНО. У школі завжди панує домашня атмосфера. Приходьте - не пошкодуєте.

19.06.2014

Андрей Храпов

Андрій Храпов

Десять з половиною років я сидів на задвірках, отримував погані оцінки. У квітні 2013 року я прийшов до школи і за цей короткий термін я не тільки зміг вивчити математику, але і з отриманими знаннями вступив у Вище військове училище ім. Нахімова, хоч був і великий конкурс. І ставлення, і пояснення - на вищому рівні! І після занять залишаються добрі відносини, які я буду підтримувати завжди!

19.06.2014

Уля

Уля

У школі мені дуже сподобалося вчитися. Крім отриманих знань, я знайшла багато друзів. Учителі дуже розуміючі, добрі, але вимогливі !!! Поки не побачать, що тема тобою зрозуміла - не відпустять. На заняттях, дійсно, цікаво, час просто пролітає. Тепер я впевнена у своїх знаннях !!!

19.06.2014

Раевский Илья*id26275679

Раєвський Ілля

Скажу чесно - вчитися не люблю. Але коли тебе розуміють, пояснюють настільки просто, зрозуміло, з бажанням, коли тебе люблять і навіть годують, навчання проходить легко, з'являється бажання вчитися, а головне - я дивую і своїх друзів, і вчителів у школі. Дякую! Я вас люблю!!!

19.06.2014

Шевцов Эдик

Шевцов Едик

Роботою викладача Ірини Вадимівни дуже задоволений. Матеріал подається зрозуміло і доступно. Комфортно навчатися, програма курсу досить велика і захоплююча. Величезна подяка школі «Іланта» за дуже досвідчених викладачів і хорошу техніку обученія. Іланта заряджає ентузіазмом вчитися !!!  

19.06.2014

Швороб Настя*id172415407

Швороб Настя

У школу Іланта я потрапила за рекомендацією знайомих і не пошкодувала. У школі працюють уважні, професійні викладачі, які віддають всі свої знання і сили нам, учням. Незалежно від підготовки. Велике спасибі за Вашу роботу !!!

19.06.2014

Юрьев Богдан*da_borshik

Юр'єв Богдан

Навчався в школі Иланта менше року. Результат виявився моментально. Якщо ви шукаєте систематизацію, доповнення чи поліпшення своїх знань і різної смакоти по вихідним, то ви потрапили до кращої школи. Рекомендую!

19.06.2014

Хаврат Дарья*d.khavrat

Хаврат Дар'я

Мені дуже подобається вчитися в центрі. Тут можна проводити необмежену кількість часу до повного засвоєння матеріалу. Спасибі за те, що ви для нас робите.

19.06.2014

Савинова Ирина

Савінова Ірина

Як мама звертаюся до батьків школярів, а особливо до батьків випускників. Якщо ви хочете, щоб у дітей був високий результат і в школі, і під час складання іспитів і ЗНО, не втрачайте часу - починайте займатися додатково, тільки так ми зможемо забезпечити вступ до ВНЗ і подальше впевнене навчання. Мої діти навчалися в школі Иланта. Кажу величезне спасибі всім викладачам. По-перше, результат став помітний після декількох перших занять, у дітей з'явився азарт до вивчення .

19.06.2014

Свириденко Настя*id68128616

Свириденко Настя

Я прийшла в Иланту для того, щоб добре скласти ЗНО. Мене дуже сподобався графік занять. В Иланті можна займатися хоч цілий день, не дивлячись на час. Від цього продуктивність підвищується в рази. Мої знання стали набагато кращими, і я це відчуваю. Викладачі доступно пояснюють матеріал. На заняттях зазвичай весело. Як учні жартують між собою, так і викладачі з учнями, але це абсолютно не впливає на навчання. Адже відомо, що в якій обстановці вчишся, такі у тебе і знання. Заняття ...

19.06.2014

Вилкова Алина*thaeter

Вілкова Аліна

У школу Иланту я ходжу весь одинадцятий клас, і можу з упевненістю сказати, що це та школа, де ти отримуєш реальні знання. Вже з перших занять я відчула зміни в кращу сторону: у мене підвищилися оцінки, я стала впевненіше. На відміну від шкільних викладачів, вчителі в Иланті докладають усіх зусиль, щоб ти знав предмет на 100%. Також у центрі панує тепла домашня атмосфера, усі доброзичливі й привітні. Учителі пояснюють матеріал доступною мовою, використовуючи індивідуальн ...

19.06.2014

Колесникова Маша*michirukita

Колесникова Маша

Я займаюся в школі Іланта 8 місяців. Прийшла, щоб мене підготували до складання ЗНО з предметів математика та історія. Мені сподобався нестандартний підхід до навчання в цьому центрі. Заняття проходять як в групах, так і індивідуально. Так само тут досить лояльні ціни і особливий підхід до кожного. Приємно здивувала наявність кухні. Адже для продуктивної роботи потрібно бути ситим. А тут тебе завжди нагодують. Цей центр навчання відрізняється від інших дружньою атмосферою в колективі. Я займаюся матема ...

19.06.2014

Михайличенко Сергей

Михайличенко Сергій

Мені подобається те, що тут все дохідливо пояснюють. Ще тут хороша весела атмосфера, дружний колектив.

19.06.2014

Резникова Галина.

Резнікова Галина.

Я займалася в Иланті - готувалася до ЗНО з математики та української мови. У школі особливого знання з цих предметів я не отримувала і в мене відбило всяке бажання продовжувати вчити ці предмети. Але ЗНО треба було складати! Мені порадили школу Іланта і, коли я почала навчання, то зрозуміла, що якби у мене були такі шикарні викладачі спочатку, то я б була вундеркіндом. Мені прищепили любов і розуміння до цих наук, знайшли підхід і доступно пояснили. Я написала ЗНО на хороші бали і пост ...

19.06.2014

Горбунов Владимир*id29700543

Горбунов Володимир

Завдяки школі Іланта я дізнався багато нового. У цьому центрі дуже багато чуйних і добрих людей, які завжди допоможуть, підтримають і нагодують вас! Іланта стала для мене справжнім домом і моєю сім'єю. Тут багато прекрасних вчителів, які можуть розповідати вам годинами до тих пір, поки до вас не дійде. Особисто я не знайшов ніяких недоліків у цьому центрі. Я дуже радий, що потрапив сюди, до цього центру, де всі тебе підтримують і навчать вас так, як ніхто інший не зможе. 19.06.2014

19.06.2014

Остапенко Тимофей*id70290053

Остапенко Тимофій

У школі Іланта всі вчителі професіонали у своїй справі. Я вчуся в центрі вже три роки. Мої оцінки покращилися. Я привів у цей центр мого друга. Раніше у нього було дуже погано з навчанням, а тепер він відмінник завдяки Наталі Володимирівні. Тут зустрічають будь-кого як вдома, тут завжди тобі раді. Обстановка в центрі спокійна, завжди позитивна. Але найголовніше - я потрапив до кращого центру навчання в місті. Я дуже вдячний Наталії Володимирівні за знання з математики, за оладки, за поні ...

19.06.2014

Андрей Лашин*claud2109

Андрій Лашин

У школі Іланта працюють досвідчені фахівці. Після звернення в цей центр, у школі покращилися оцінки. Тут домашня атмосфера, добрі й чуйні люди. Вас навіть годують. За короткий час мені дали тут ту освіту, яку в школі важко було отримати.

19.06.2014

Поповский Лёша

Поповський Льоша

Я прийшов до школи Іланта в 2011 році. Тоді я навчався в 7 класі. Після перших днів перебування в Иланті я зрозумів, що я був повним нулем. Учителі в Иланті вчать доти, поки учень повністю не зрозуміє тему. У центрі завжди чисто. Коли ти без «сменки», вам її запропонують. Зараз я навчаюся у 9 класі, і мені дається все набагато простіше, ніж раніше. Я дуже вдячний усім учителям центру за їхні старання.

19.06.2014

Поповская Маша

Поповська Маша

У школу Іланта я ходжу вже 3 роки. У школі я багато чого не розуміла, і мої оцінки були не найкращі. Адже там вчителям важливо пояснити, а зрозуміють учні чи ні - все одно. А в Иланті все інакше. Викладачі дуже хороші, веселі і доброзичливі люди. Метод викладання тут дуже простий і зрозумілий. Я сприймаю нову інформацію досить швидко. Крім того, тут тебе зустрічають як вдома, навіть смачно годують. Також в Иланті можна знайти друзів, завести цікаві знайомства і час тут летить ...

19.06.2014

Селиварова Вика*viktoriaselivarova

Селіварова Віка

Я займаюся в школі Іланта вже більше року, готуюся до ДПА. У школі немає особливих проблем з математикою тільки тому, що я займаюся тут. Шкільний вчитель, який веде алгебру і геометрію, не дає ті знання, по яких через деякий час проводить перевірочні роботи. Знання в цьому центрі допомагають мені тримати гідний рівень в школі на уроках. Для мене це дуже важливо, так як я йду на золоту медаль. Спасибі велике Наталії Володимирівні за отримані знання! Так само я займаюся тут англ ...

19.05.2014

Гельзина Эвелина*id243387018

Гельзіна Евеліна

Ми прийшли в Иланту, тому, що в школі з математикою було дуже погано, хоча займалися додатково з учителями. Зараз - ми одні з кращих в класі, а вчителька в школі навіть стала ставити нас за приклад. У Иланті пояснюють по-іншому, ніж у школі, дуже доступно і просто. дуже нам подобатися відповідати біля дошки в "Иланті", тому стали охоче виходити до дошки в школі і не губимося перед нею, що було до цього завжди. Спасибі "Иланті"!

19.05.2014

Ирина Савинова*id47744220

Ірина Савінова

Я можу з упевненістю сказати, що атмосфера школи дійсно дуже дружелюбна. Сюди приємно приходити не тільки тому, що йдеш розумним ти ситим і задоволеним. А й тому, що тебе тут чекають і хочуть навчити. А бажання - це головне.

28.08.2013

Егор

Єгор

Не дуже люблю вчиться, але з Наталією Володимирівною виходить весело і зрозуміло !!! Спасибі центру Іланта !!!!

29.06.2013

Anna

Anna

Результат видно з першого заняття. Спасибі, Наталіє Володимирівно!

17.06.2013

Глеб Табачников

Гліб Табачників

Та допомога, яку мені надали викладачі центру "Іланта" - неоціненна. Савінова Ірина Вадимівна і Іллічова Наталія Володимирівна є педагогами найвищого рівня. Професіоналізм їх рівня можна зустріти далеко не у кожного викладача. Атмосфера затишку і дружелюбності, дбайливо створена викладачами даного центру налаштовує на продуктивне навчання, а навчання з важкого тягар перетворюється на захоплюючу трудність, розбиратися з якої - одне задоволення. Висловлюю величезну благод ...

06.06.2013

Мама Лены Раевской

Мама Олени Раєвської

ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ! Викладач української мови та літератури Савінова Ірина Вадимівна вище всіх похвал. Підготовка до ЗНО на найвищому рівні. Від душі всім рекомендую !!! !

27.05.2013

rita

rita

цей центр - знахідка) мені дуже подобається обстановка, коли хлопці збираються в групу і вирішують разом, це не змушує працювати, це залучає до роботи) вчителя відмінні, а найголовніше всебічно розвинені, що дозволяє поговорити з ними про що) також подобається те, що час занять призначається згідно з моїм розкладом) приходьте і ви не пошкодуєте

27.05.2013

Гость

Гість

Знайшла центр в інтернеті. Відвідую з метою добре здать ЗНО. Займаюся ураїнськім мовою і літературою з Іриною Вадимівною. Дуже подобатися, помітно підвищився рівень знань. Захоплююся методикою викладання! Надходить інформація засвоюється відмінно. Іду на заняття з чудовим настроєм, навіть після важко шкільного дня! Перевантажень немає взагалі! Спостерігала за заняттями дітей іншими предметами.Дуже сподобалось! Раджу центр "Илантий"! (((Олена)))

22.05.2013

Александр

Олександр

Займаюся українською мовою і літературою з жовтня з метою підготовки до ЗНО. Всі заняття проходять чітко за планом, що свідчить про професіоналізм викладачів, в моєму випадку - Савінова Ірина Вадимівна. Заняття не напружують і не викликають бажання втекти додому, як, наприклад, з іншими викладачами, з якими я, на жаль, почав займатися поза центром "Іланта". Також порадувало те, що вчителі завжди підуть назустріч і перенесуть заняття, якщо, приміром, я не можу прийти. І плюс до ...

21.05.2013

Сигарёва Даша

Сигарьова Даша

Про центр "Іланта" дізналася від друзів і не була разочарована.Висококваліфіцірованние викладачі, різноманітність предметів, нові знайомі і помірне вартість навчання-не може не задовольнити потреби учнів і високі звпроси їх родітелей.Каждий викладач в "Илантий" має стаж роботи з дітьми, добре обізнані про програму, нововведення у сфері освіти і можуть знайти підхід до будь-якій дитині (від 2х до 18ти) лет.Центр безперервної освіти має гнучкий графік роботи, тому ви зможемо ...

21.05.2013

Alex

Alex

Це дійсно дуже хороший заклад! Після занять відразу видно як покращилися твої знання =)  

29.11.2012

Евгений1

Евгеній1

Іланта-це те місце де я дествительно отримую міцні знання! Спасибі викладачам центру!

12.11.2012

Viktoria

Viktoria

Це дійсно хороший репетиторства центр! Мені тут дуже подобається, дуже хороші вчителі, серйозно ставляться до своєї роботи, але можуть з гумором все доступно і зрозуміло пояснити ... Сюди хочеться приходити знову і знову !!

10.11.2012

Юрий

Юрій

Займався в цьому центрі 2 роки, завдяки цьому здав успішно ЗНО (математика-180, українська мова 171) і вступив на бюджет до ДонНТУ на ФКІТА, чому шалено радий

27.10.2012

Тимофей Остапенко

Тимофій Остапенко

Я займаюся в цьому центрі вже 3 роки. Графік занять підлаштовується під мій час. Вивчаю математику і англійська мова. Оцінки в школі стали краще. Заняття проходять цікаво і навіть прикольно.

27.10.2012

Алексей

Олексій

Я займаюся в цьому центрі вже 2 роки, нарешті - то став краще розуміти математику, з'явився інтерес до навчання, підвищилася успішність з математики. Велике спасибі моєму викладачеві математики - Наталії Володимирівні! :)

18.10.2012

marina

marina

дуже хороший центр, займаюся тут більше року і за цей час стала набагато краще знати математіку.отлічние преподователі які люблять і знають свою дело.мне тут подобатися так як тут дають ті знання, які ви не отримаєте школі!!

16.10.2012

Диана

Діана

  Я займалася з багатьма різними репетиторами і в різних центрах і на дому (є з чим порівнювати). Але таких глибоких знань, як тут мені не змогли дати ніде! ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ роботі викладачів, завдяки яким я дуже навіть непогано підготувалася і здала ЗНО (враховуючи те, що моя підготовка проходила в стислі терміни :)). Тепер вчуся в ДонНу не бюджет !!!!

14.10.2012

Андрей Давыдов

Андрій Давидов

Вчителі тут виявляють інтерес і любов до предмета, доступно пояснять матеріал. Вчителі тут найкращі, веселі й добрі. Дійсно, не втрачайте часу! !

14.10.2012

катя

катя

  Займалася в центрі математикою, українською, що дуже допомогло мені при здачі зовнішнього тестування, блягодаря чого я з легкістю поступила в ВУЗ.Мало того, що дається певний багаж знань, заняття проходять з інтересом і з'являється бажання отримувати знання.

14.10.2012

Tina

Tina

Хочу висловити подяку Ірині Володимирівні за підготовку до ЗНО з української мови! Рік навчання пройшов легко і невимушено, і навіть найважчі моменти виявилися простими і зрозумілими. Завдяки навчанню в Центрі я змогла здати тестування на 187 балів і зара

17.09.2012

Игорь

Ігор

Мене звуть Савінов Ігор. Завдяки якісному навчанню в Центрі (Український - 182 бали, математика -185) я зміг безпроблемно вступити на бюджет в ДонНТУ на ФКІТА, де навчаюся донині.

06.09.2012

Валерия

Валерія

Це того варте, навіть одне заняття, допомагає тобі і твоїй проблемі, з який ти прийшов сюди, і вже після цього у тебе з'являється надія тільки на кращі результати! І вчителі тут самі хороші й добрі !!!   

19.08.2012

Ирина

Ірина

не втрачайте часу - приходьте займатися вже зараз!

Пред
 

Зв'яжіться з нами!

замовте пробний БЕЗКОШТОВНИЙ скайп урок

за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.